top of page

Warsztaty
"W galopie za dyskiem"

Warsztaty dla menagerów i zespółów pozwalające lepiej zrozumieć siebie oraz innych.
Przyjaciele w jeziorze

WARSZTATY
"W GALOPIE ZA DYSKIEM"

Czujesz, że choć mówisz o swoich oczekiwaniach, to nie osiągasz zamierzonych efektów?

 

Odnosisz wrażenie, że posługujesz się “innym” językiem niż osoby Ciebie otaczające i masz trudności w zrozumieniu innych?

 

Czy wiesz, że znajomość talentów może mieć korzystny wpływ na komunikowanie się z innymi?

 

Warsztat adresowany do:

 

  • managerów zarządzających zespołem ludzi (w formie otwartej) lub/i budujących swój Zespół 

  • zespołów (w formie zamkniętej)

 

Szczegóły

Nasze talenty określają nasz styl pracy. Styl zarządzania zespołem. Styl współpracy z innymi. Styl komunikowania się. Informują nas o tym, na co zwracamy najbardziej uwagę, jak się zachowamy w obliczu wyzwania.

 

Taka wiedza bardzo się w obszarze zawodowym przydaje. Świetnie, jeśli potrafimy ją świadomie wykorzystywać, dostosowując do odpowiednich sytuacji. Jeśli zarządzasz ludźmi, jeśli zależy Tobie na lepszym rozumieniu innych, to warto pamiętać, że są różne talenty, a one powodują, że w różny sposób patrzymy na daną sytuację, na różne aspekty stawiamy akcent, różnie zabieramy się do działania, różnie reagujemy na trudności.

 

Jako dobry manager potrzebujesz mieć uważność na różnorodność. Potrzebujesz mieć świadomość swoich talentów, a także talentów Twoich ludzi. Wtedy możesz tak delegować zadania i tak się komunikować, aby odpowiednio trafiać do każdego członka zespołu.

 

Takie odkrycie przynosi ulgę oraz wyrozumiałość wobec innych. Obniża poziom frustracji. U Ciebie na pewno ;) Inni czują się zauważeni ze swoimi potrzebami. To ich bardziej motywuje i zwiększa zaangażowanie.

 

W świetnej atmosferze i przy dobrej energii zapraszam Ciebie do udziału w rozwojowej przygodzie, którą mam przyjemność współprowadzić. Udział pozwoli uzmysłowić Tobie Twoje talentowe DNA, typ osobowości oraz to czego potrzebujesz od innych i wartości, które wnosisz do otoczenia. Dowiesz się, jaki masz styl komunikowania się z otoczeniem, co w związku z tym Ciebie może drażnić a z kim czujesz naturalny flow 😀 Będziesz miał możliwość poznać lepiej swój Zespół pod tym właśnie kątem. A jesli jesteś w trakcie budowy Zespołu, wiedza pozwoli Ci dostrzec jakiego ogniwa jeszcze brakuje, jakie będzie najbardziej wartościowe dla Twojego Zespołu. 


Warsztaty

"W galopie za dyskiem"

Rozpocznij tę niezwykłą podróż:

Postaw na lepsze rozumienie siebie oraz innych.

 

Wejdź w czyjeś buty i spójrz na świat oczami otaczających Ciebie osób.

bottom of page