top of page

Poznaj mnie

Droga
Joanna Kozaczyńska_O mnie.jpg

Moja historia

Jestem coachką, która głównie pracuje w oparciu o metodę CoachWise oraz która specjalizuje się w coachingu opartym na mocnych stronach (talenty Gallupa). Dodatkowo, jestem certyfikowaną konsultantką kryzysową Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu. 

Moim pragnieniem jest być przyjazną Towarzyszką osób znajdujących się w punkcie zwrotnym i pragnących zaprosić do swego życia zmiany.  

Prywatnie jestem aktywną zawodowo mamą trójki energicznych dziewczynek, dla której ruch, rozwój, ludzie są niezbędni niczym tlen.

 

Podążam za swoimi zainteresowaniami, pasjami, staram się dbać o równowagę między obowiązkami a przyjemnościami!

Jestem kobietą, która sama doświadczyła kilku procesów coachingowych i dokładnie wiem jak bardzo transformujące narzędzie stanowi coaching.

Bliskie memu sercu są mamy powracające do aktywności zawodowej po dłuższej przerwie oraz mamy już pracujące. Stawiam też silny akcent na młodzież starając się, aby wkraczała na swoją drogę bardziej świadoma siebie, potrafiąca dbać o swe potrzeby i je empatycznie komunikować. W tym kontekście rodzice i pedagodzy są dla mnie wspaniałymi partnerami do dyskusji oraz wspólnego działania na rzecz tworzenia odpowiednich przestrzeni do rozwoju dzieci tak w domu, jak i szkole. 


W swoim życiu pamiętam o tym, by zachowywać spójność i autentyczność oraz korzystać na co dzień ze swoich talentów.  Mam określoną wizję siebie oraz sprecyzowane cele. Moje wartości, potrzeby oraz talenty stanowią drogowskazy na mojej życiowej drodze.

 

Jeśli Ty również pragnęłabyś tak autentycznie żyć zapraszam do kontaktu.

Dla mnie Ty jesteś Twórczynią/Twórcą swojej Nowej Drogi oraz Ekspertką/Ekspertem życia.

Ja tworzę odpowiednią przestrzeń, abyś Ty mogła/mógł swobodnie, bez skrępowania i otwarcie kreować nowe rozwiązania i zmieniać rzeczywistość, tak jak tego potrzebujesz.  

Kwiatek
bottom of page